Imię: Całka
Ur. 12.2018
Wielkość: średnia

Całka czeka na wirtualnego opiekuna!

Całka to ruda, młoda sunia znaleziona 11.06.2020 w Markach przy ul. Lisa Kuli. Psinka jest troszkę onieśmielona nowym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Jednak od pierwszej chwili lgnie do człowieka, szuka w nim oparcia i dopiero z opiekunem przy boku odważniej zwiedza okolicę. Całka lubi nadstawić łepek do głaskania i szyjkę do drapania. Umie chodzić na smyczy i ładnie dogaduje się z kolegą z boksu. Kto zgubił taką słodką i kochaną suńkę ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?