Imię: Casablanca
Ur.: 06.2020
Wielkość: mała
Waga: 7,50 kg

Casablanca czeka na wirtualnego opiekuna!

Casablanca to mała rudzinka znaleziona w towarzystwie innego psiaka na terenie Miasta Sochaczew. Psinka trafiła do schroniska zakleszczona. Jest już pod opieką weterynarza. To bardzo otwarta i przyjacielsko nastawiona do człowieka suczka. Lubi być przytulana i głaskana. Wiele radości sprawiają jej pieszczoty i mizianki. Casablanca ma małe problemy z chodzeniem na smyczy ale jest młodziutką dziewczyną i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Suńka pragnie zamieszkać w nowym domku u boku kochającego przyjaciela.