Imię: Celia
Ur.: 01.2020r
Wielkość: średnia
Waga: 20,50 kg

Celia czeka na wirtualnego opiekuna!

Celia to młodziutka, owczarkowata suczka znaleziona na terenie gminy Czosnów. Jest onieśmielona w nowym otoczeniu i nie czuje się pewnie. Potrzebuje troszkę czasu aby poznać miejsce i zaufać opiekunom. W stosunku do człowieka jest przyjacielsko nastawiona. Delikatne głaski i przytulanie dają jej poczucie bezpieczeństwa i sprawiają przyjemność. To łagodna, spokojna i grzeczna suńka. Marzy o nowym domku i kochającej rodzinie.