Imię: Cętka
Ur.: 12.2020
Wielkość: mała
Waga: 8,30 kg

Cętka czeka na wirtualnego opiekuna!

Cętka to malutka suczka znaleziona na terenie Miasta Sochaczew. Trafiła do schroniska zakleszczona, jest już pod opieką weterynarza. W pierwszych chwilach pobytu w nowym środowisku była nieco zagubiona i nie czuła się pewnie. Wystarczyło jednak kilka delikatnych słówek i głasków, aby przełamała swoje obawy i zaufała człowiekowi. To delikatna, grzeczna i miła suczka. Gdy jest blisko opiekuna czuje się bezpiecznie. Cętka ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Psinka została znaleziona w turkusowej, skórzanej obróżce widocznej na zdjęciach. Kto sprawi, że będzie szczęśliwa?