Imię: Chałka
Ur. 2013 r
Wielkość: mała
Waga: 8,50 kg

Chałka czeka na wirtualnego opiekuna!

Chałka to niewielka, brązowa suczka odebrana interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Chałka jest bardzo grzeczna, spokojna i przyjacielska. To spragniona kontaktu z człowiekiem, pieszczot i głasków psinka. Wtulając główkę w opiekuna czuje się szczęśliwa i bezpieczna. Całkiem dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Marzy o prawdziwym, pełnym miłości i radości, nowym domku.

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.