Imię: Chanel
Ur. 02.2019
Wielkość: średnia

Chanel czeka na wirtualnego opiekuna!

Chanel to młodziutka czarnulka znaleziona 12.02.2020 w Markach przy ul. Lisa Kuli. Sunia jest pełna pozytywnej energii, ciekawa świata i wesoła. W nowym otoczeniu szybko zaczyna czuć się jak u siebie. Jest przyjacielsko nastawiona do ludzi i to już od pierwszego spotkania. Lubi jak się ją tuli i głaszcze, zabiega wciąż o uwagę człowieka. Chanel umie chodzić na smyczy. Suczka bardzo tęskni i czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?