Imię: Cheetos
Ur. 2018r
Wielkość: mały

Cheetos czeka na wirtualnego opiekuna!

Cheetos to mały, długowłosy trikolorek znaleziony w dniu 27.07.2020r na ul. Okólnej w Markach. W pierwszych chwilach pobytu w nowym otoczeniu można było zauważyć jego dezorientację. Kilka miłych słów i delikatnych głasków sprawiło, że otworzył się i poczuł bezpiecznie. Cheetos jest grzeczny, spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Bardzo dobrze daje sobie radę z chodzeniem na smyczy. Z tęsknotą wypatruje swojego człowieka i liczy na szybki powrót do domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?