Imię: Ciapek
Ur.: 2012
Wielkość: średni
Waga: ok. 15 kg

Ciapek czeka na wirtualnego opiekuna!

Ciapek to długowłosy średniaczek oddany do schroniska przez właściciela. Piesek jest zagubiony, tęskni i nie potrafi odnaleźć się w schroniskowych warunkach. Jednak do człowieka lgnie od pierwszych chwil, jest spragniony bliskości i czułości. Ciapek ładnie dogaduje się z innymi pieskami, za kotami nie przepada. Lubi dzieci, przebywał w domu z dziećmi. Piesek nie czuje się dobrze w mieszkaniu, więc szukamy dla niego domku z ogrodem. Może Ty chcesz podarować dom porzuconemu pieskowi ?