Imię: Ciuszek
Ur.: 2015
Wielkość: mały
Waga: 7,60 kg

Ciuszek czeka na wirtualnego opiekuna!

Ciuszek to niewielki rudasek znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Piesek po początkowym onieśmieleniu okazał się bardzo wesoły i otwarty na kontakt z człowiekiem. Jest bardzo energicznym niskopodłogowcem, lubi zabawy gryzakami i piłeczkami. Z wielką radością nadstawia łepek do głasków i rozdaje całuski. Świetnie dogaduje się z koleżankami z boksu. Ciuszek umie bardzo ładnie chodzić na smyczy, na spacerkach lubi sobie powęszyć chodząc własnymi ścieżkami. Kto podaruje psiakowi nowy domek i pokocha bezgranicznie?