Imię: Cukierek
Ur.06.2018
Wielkość: mały

Cukierek czeka na wirtualnego opiekuna!

Cukierek to kochany szczeniaczek, który trafił do nas z Wołomina. Jest bardzo ciekawski, interesuje się wszystkim wokół. Uwielbia zabawy, wszelakie piłki i gryzaki. Potrzebuje właściciela, który go pokocha i poświęci czas na wychowanie. Nie znamy jego rodziców i nie wiemy jak duży urośnie, ale Cukierek zapowiada się na małego lub średniego pieska.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.