Imię: Cydr
Ur.: 2015 r
Wielkość: średni
Waga: ok. 20 kg

Wirtualnym opiekunem jest Krzysztof P.

Cydr to średniej wielkości piesek znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Psiak początkowo był bardzo onieśmielony nieznanym otoczeniem. Jednak wraz z upływem czasu Cydr czuje się coraz pewniej w schronisku, poznał dobrze opiekunów ale w dalszym ciągu nie wykazuje chęci do bliskich kontaktów z człowiekiem. Nie jest zainteresowany głaskami czy miziankami. Piesek nie umie również chodzić na smyczy, ale jest bardzo posłuszny i szybko się uczy. Niestety z innymi zwierzakami Cydr też się nie dogaduje, więc w nowym domku musi być jedynakiem.