Imię: Cyraneczka
Ur.: 2019 r
Wielkość: mała
Waga: 6,60 kg

Cyraneczka czeka na wirtualnego opiekuna!

Cyraneczka to malutka suczka znaleziona razem ze swoimi dziećmi w dniu 12.08.2021r na ul. Długiej w Markach. Psinka jest otwarta i chętna do nawiązywania nowych znajomości. Z radością zaczepia opiekuna prosząc o pieszczoty i głaski. Bardzo lubi spędzać czas w towarzystwie ludzi. Jest wrażliwą i opiekuńczą mamą dla swoich szczeniąt. Cyraneczka grzecznie i posłusznie potrafi chodzić na smyczy. Pokochaj tą uroczą sunieczkę i podaruj cudowny domek.