Imię: Cytryna
Ur.: 01.2020 r
Wielkość: średnia
Waga: ok. 12 kg

Cytryna czeka na wirtualnego opiekuna!

Cytryna to niewielka, szorstkowłosa suczka znaleziona razem z dziećmi w dniu 10.01.2022r na ulicy Krętej w Markach. Psinka jest troszkę onieśmielona w nowym otoczeniu. Początkowo nie czuje się pewnie w relacjach z człowiekiem ale jest przyjacielsko nastawiona, potrzebuje tylko troszkę czasu żeby zaufać. Delikatne głaski i drapanko za uszkiem sprawiają jej wiele przyjemności. Jest opiekuńczą i troskliwą mamą dla swoich dzieci. Suczka potrafi chodzić na smyczy. Czy ktoś szuka swojej zguby?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?