Imię: Czajka
Ur.: 2019 r
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Czajka czeka na wirtualnego opiekuna!

Czajka to piękna suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Na początku pobytu w nieznanym otoczeniu nie czuła się pewnie. Potrzebowała czasu na poznanie i zaufanie opiekunom. Okazało się, że jest wesołą i pozytywną suńką lubiącą głaski i mizianki. Niestety nie radzi sobie za dobrze z chodzeniem na smyczy, mały trening na pewno jej się jeszcze przyda. Spokojna i urocza psinka szuka domku pełnego miłości i szczęścia.