Imię : Czaki
Ur : 2018
Wielkość: średni
Waga : ok. 15 kg
Czaki czeka na wirtualnego opiekuna!

Czaki to uroczy, długowłosy psiak znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. W pierwszym kontakcie piesek jest bardzo nieśmiały, jednak wraz z upływem czasu otwiera się na kontakt z człowiekiem. Pokazuje wtedy, że jest młodzieńcem pełnym energii, skorym do zabaw. Wielką przyjemność sprawiają mu drapanki po brzuszku i głaski. Niestety Czaki nie umie chodzić na smyczy, jednak jest chętny do nauki. Psiak bardzo chce być Twoim najlepszym przyjacielem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?