Imię: Czitos
Ur.: 2018 r
Wielkość: mały
Waga: 3,70 kg

Czitos czeka na wirtualnego opiekuna!

Czitos to mały, spokojny piesek, który szuka cudownego i bezpiecznego domku. Piesek trafił do schroniska po operacji miednicy. Jest pod opieką weterynarza i mamy nadzieję, że uda mu się szybciutko wrócić do pełnej sprawności. To bardzo dzielny i pozytywny psiak. Kiedy zaufa człowiekowi chętnie nadstawia główkę prosząc o głaski i pieszczoty. Czitos dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Kto go pokocha i podaruje nowy, szczęśliwy domek?