Imię: Czyżyk
Ur.: 2014r
Wielkość: mały
Waga: 9,70 kg

Czyżyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Czyżyk to mały piesek znaleziony w dniu 20.05.2021r na terenie Otwocka. Psiak jest bardzo spokojny, delikatny i nieco zdezorientowany w nowym otoczeniu. Do człowieka jest przyjacielsko nastawiony, choć w pierwszym kontakcie ostrożny. Po dłuższym poznaniu opiekuna otwiera się i zachęca do głaskania i drapanka. Czyżyk potrafi ładnie chodzić na smyczy, jest posłuszny i grzeczny. Pokochaj go i podaruj wspaniały domek.