Dafi prosi o pomoc…

 

Dafi trafił do Fundacji 18 kwietnia. Wcześniej długo się błąkał, mimo zdeformowanej nogi – najprawdopodobniej po wypadku samochodowym- nikt nie udzielił psu pomocy. Dafi jest w ciężkim stanie, miał na sobie ponad 100 kleszczy, wyjmowanie ich zajęło kilka godzin. Na całym ciele ma rany od pogryzień.
Tylna łapa musiała być połamana, źle się zrosła na skutek czego pies nie jest w stanie jej używać. Bardzo chcemy uratować tego psa, choć jeszcze nie wiadomo czy uda się uratować jego łapę. Możliwe, że będzie potrzebna amputacja łapy. Ale o tym zadecyduje lekarz po kompletnych badaniach psa. Dafi ma dodatkowo bardzo pościerane poduszki i jest bardzo wychudzony.

Potrzebujemy dla chłopaka dobrej karmy, żeby szybko doszedł do siebie oraz co bardzo ważne potrzebujemy pieniędzy na leczenie i na operację łapy…

Bardzo prosimy o wsparcie…liczy się każda złotówka

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych  
Ul. Modlińska 107B

05-110 Jabłonna
 

konto: 49 8013 0006 2001 0014 0865 0002

z dopiskiem: dla Dafiego

filmik o Dafim:

http://www.youtube.com/watch?v=7-izhYDMjkw&feature=youtu.be

 Dafi dziś przeszedł pełną diagnostykę. Wcześniej miał tylko zrobione RTG nogi. Po pełnej diagnostyce okazało się, że Dafi ma złamany staw biodrowy, ma tez przykurcz mięśni. Wcześniej miał złamana przednią łapkę i widać na zdjęciu, że źle się zrosła.

Dafi ma zanik mięśni. rokowania sa ostrożne, chcemy uniknąć amputacji łapy.
w piątek o 14.00 poważna operacja Dafiego.
Ktoś może zapytać czemu dopiero w piątek. Operacja jest na tyle poważna, że trzeba ściągnąć do niej specjalistyczny sprzęt.
To nie sa dobre wiadomości ale mamy nadzieję, że Dafi z tego wyjdzie.
Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij