Imię: Daktylek
Ur. 09.11.2020
Wielkość: mały
Waga: 2,40 kg

Daktylek czeka na wirtualnego opiekuna!

Daktylek jest ślicznym, malutkim chłopczykiem znalezionym na terenie gminy Brwinów. To energiczny i żywiołowy piesek. Jest otwarty na zawieranie nowych znajomości i bardzo przyjacielski. Przebywanie blisko człowieka daje mu wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbia zabawy oraz drobne psie psoty. Nie znamy jego rodziców ale wyrośnie na średniego psiaka. Kto szuka tego wesolutkiego szkraba?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?
Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.