Imię: Damka
Ur.: 2018
Wielkość: mała

Damka czeka na wirtualnego opiekuna!

Damka to młoda, czarna suczka znaleziona na terenie gminy Czosnów. Trafiła do schroniska mocno zakleszczona. Przebywa już pod opieką weterynarza. Damka jest pieskiem bardzo nieśmiałym i troszkę wycofanym. Musimy dać jej czas aby poczuła się bezpiecznie i zaufała nowym opiekunom. Już powolutku się przełamuje, przytula się do człowieka i zaczyna nieśmiało merdać ogonkiem. Niestety Damka nie umie chodzić na smyczy. Może ktoś szuka tej czarnej dziewczynki i tęskni ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?