Imię: Debra
Ur. 02.2017
Wielkość: średnia

Debra czeka na wirtualnego opiekuna!

Debra to młoda suczka w typie husky znaleziona na terenie Legionowa. Sunia jest wesoła i pełna pozytywnej energii. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych psiaków. Bardzo lubi towarzystwo człowieka i dość zdecydowanie zabiega o jego uwagę. Z radością nadstawia się do przytulania i miziania. Debra umie chodzić na smyczy, choć trochę ciągnie. Troszkę treningu w tej kwestii na pewno jej się przyda, ale sunia jest mądra i chętna do nauki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?