Imię: Defis
Ur.: 01.2020r
Wielkość: mały
Waga: 9,50 kg

Defis czeka na wirtualnego opiekuna!

Defis to czekoladowy młodziak znaleziony na terenie gminy Przasnysz. Od początku pobytu w schroniskowych warunkach jest otwarty i kontaktowy. Dobrze czuje się w towarzystwie człowieka, jest przyjaźnie nastawiony. Wiele radości sprawiają mu głaski i mizianki. To wesoły, sympatyczny i promienny psiak. Bardzo ładnie potrafi chodzić na smyczy. Chłopak został znaleziony w czarnej obroży przeciwpchelnej widocznej na zdjęciach. Kto pokocha tego milutkiego szorściaczka?