Dima

15 czerwca 2020

Wirtualnym opiekunem jest Marlena

Aktualizacja:
Dima to nadal grzeczny, przyjacielski i radosny psiak. Została mu usunięta narośl widoczna na czole a stan jego sierści poprawił się. Piesek uwielbia zabawy z piłką. Jest bardzo szczęśliwy przebywając w towarzystwie człowieka. To niezwykle miły psiak i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości, a swoich opiekunów pokocha najmocniej jak tylko potrafi.

Dima to duży, rudy pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Pies jest bardzo wychudzony, na całym ciele ma liczne wyłysienia. Jest już pod opieką weterynarza. W stosunku do człowieka jest bardzo przyjazny i kontaktowy. Widać, że jest spragniony ludzkiego towarzystwa, chętny do głasków i przytulania. Dima umie chodzić na smyczy. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych psów.