Imię: Diuk
Ur. 2016
Wielkość: średni
Diuk czeka na wirtualnego opiekuna!

Diuk trafił do schroniska z gminy Wołomin. Jest młodym i sympatycznym psiakiem, który potrzebuje chwili czasu zanim zaufa nowo poznanej osobie. Potem jest wpatrzony w człowieka i nie odstępuje go nawet na krok. Niestety smycz bardzo go stresuje, będzie potrzebował nauki chodzenia na niej. Diuk jest bardzo inteligentnym i mądrym psem, więc na pewno szybko się nauczy. Nie wiemy jaki Diuk ma stosunek do innych psów, będziemy to sprawdzać.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?