Imię: Diuna
Ur.: 2018
Wielkość: średnia
Waga: 12,90 kg

Diuna czeka na wirtualnego opiekuna!

Diuna to suczka suczka w typie buldożka francuskiego znaleziona 01.08.2021 w Markach przy ul. Kościuszki. Psinka niestety jest trochę zaniedbana, ma kłopoty ze skórą, jest wychudzona i cierpi z powodu zapalenia ucha. Jest już oczywiście pod opieką weterynarza. Diuna w stosunku do człowieka jest bardzo przyjazna i otwarta. Lubi być blisko opiekuna, nieustannie domaga się pieszczot i głasków. Na smyczy suczka radzi sobie bardzo dobrze. Jeszcze nie wiemy czy Diuna lubi towarzystwo innych zwierzaków, będziemy to sprawdzać.