DNI OTWARTE 2017

23-24 września 2017 roku w schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się Dni Otwarte

Był dużo atrakcji, artystyczne występy młodych Eko Strażników, akcja czytania psom i mnóstwo wspaniałych gości.

Nasze psiaki dostały wiele darów m.in. karmę, koce, ręczniki, zabawki itp.

Dziękujemy z całego serca:

* wszystkim, którzy odwiedzili nas i nasze psiaki; *pracownikom i wolontariuszom;
*Rodzinie Cejnóg i przyjaciołom za przepyszne ciasta, które wszystkim bardzo smakowały. Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy liczyć na Waszą obecność i nieocenioną pomoc;
*Straży Miejskiej z Nowego Dworu Mazowieckiego – P. Małgorzacie Wójcik; * Tomowi Justyniarskiemu – za akcję „Dzieci czytają książki psom”; * za patronat medialny gazetom: POWIATOWA, TO i OWO , radiu: HOBBY a także portalowi WIRTUALNE LEGIONOWO – Markowi Karpowiczowi za relację na żywo; * Eko Strażnikom z Modlina, panu Pedagogowi i opiekunom tej super młodzieży; * Carrefour Polska za przekazane dary.

Dziękujemy, że o nas pamiętacie!
Do zobaczenia za rok!