Imię: Domiś
Wielkość: mały
Waga: 7,30 kg

Wirtualnym opiekunem jest Magdalena Porembska

Domiś to rudy maluch znaleziony na terenie gminy Leoncin. Psiak jest bardzo otwarty w stosunku do człowieka i szybko nawiązuje nowe znajomości. Od początku czuje się swobodnie i z ciekawością zwiedza zakamarki nieznanego otoczenia. Bliskość opiekuna daje mu poczucie bezpieczeństwa a głaski sprawiają wielką radość. Domiś jest żywiołowy i wesoły. Kto zgubił słodkiego chłopczyka?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.