Imię: Donek
Ur. 08.2018
Wielkość: średni

Donek czeka na wirtualnego opiekuna!

Donek to młodziutki piesek znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Pan, który znalazł psa zrobił wszystko aby pomóc zwierzakowi. Straż Gminna odmówiła pomocy i nie chciała zająć się psiakiem, ale Pan objeździł okolice, opublikował ogłoszenie i udało się odnaleźć właścicieli psa. Niestety okazało się, że to porzucenie i właściciele nie chcieli przyjąć psa z powrotem. Psiak trafił do nas, będziemy szukać dla niego bezpiecznego i pełnego miłości domku dla tego wesołego, przyjaznego i bardzo grzecznego pieska. Oczywiście zgłosimy sprawę porzucenia psa na Policję.