18839198_1450227635020750_9188982883847193802_nImię: Dori
Ur. 2008
Wielkość: mała
Waga: ok. 2 kg

Dori czeka na wirtualnego opiekuna!

Dori została znaleziona w Legionowie. Jej właściciele wyprowadzili się w inne miejsce. Dori była bardzo chuda, brudna i za kołtuniona. Strażnicy Miejscy zaniepokojeni stanem psa odwieźli go od razu do lecznicy weterynaryjnej. Na miejscu Dori została wykąpana i ostrzyżona. Stwierdzono, że suczka jest odwodniona, ma biegunkę i bardzo duży kamień nazębny. Sunia była zaczipowana, udało nam się skontaktować z dotychczasowym właścicielem, który został poinformowany o interwencyjnym odbiorze psa z powodu długotrwałych zaniedbań. Szukamy dla niej nowego domu, w którym będzie otoczona miłością i należytą troską, a właściciel będzie dbał o jej pielęgnacje i zdrowie.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ
Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.

OSOBY ZAINTERESOWANE ADOPCJĄ DORI PROSZONE SĄ O WYPEŁNIENIE ANKIETY ADOPCYJNEJ DOSTĘPNEJ NA NASZEJ STRONIE www.fundacjapsom.pl