Imię: Dosia
Ur. 2014
Wielkość: średnia

Dosia czeka na wirtualnego opiekuna!

Dosia to biszkoptowa sunia, która trafiła do nas wraz z kolegą Denisem z Zegrza Południowego. Pieski zostały odebrane w trakcie interwencji komorniczej. Dosia jest bardzo radosna, kontaktowa , towarzyska i pozytywnie nastawiona do człowieka. Lubi się przytulać i dotyk sprawia jej widoczną radość. Sunia jest bardzo emocjonalnie związana z Denisem i cały czas nie spuszcza z niego wzroku tuląc się do niego i miziając. Dosia dobrze radzi sobie na smyczy, jednak ewidentnie tęskni za swoim domkiem i właścicielem.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.