Imię: Drucik
Ur. 02.2021r
Wielkość: mały
Waga: 4,70 kg

Drucik czeka na wirtualnego opiekuna!

Drucik to uroczy szczeniaczek znaleziony na terenie gminy Błonie. Maluch jest wesoły, rozbrykany i ciekawy otoczenia, w którym się znalazł. Chętnie wita się z nowo poznanymi opiekunami i nadstawia główkę czekając na porcję głasków. Lubi przebywać blisko człowieka a przytulanie daje mu poczucie bezpieczeństwa. Kto podaruje nowy domek chłopczykowi i pokocha całym sercem?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.