Imię: Duma
Rasa: mix ON
Ur.: 2013
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem jest Greg B.

Aktualizacja:
Duma jest po operacji usunięcia guza. Mieliśmy nadzieję, że wszystko będzie już dobrze. Niestety pojawiły się kolejne guzki. Na dzień dzisiejszy sunia czuje się dobrze, jest radosna i pełna chęci do życia ale rokowania są ostrożne.

Duma to starsza suczka w typie owczarka niemieckiego znaleziona 01.03.2021 w Markach przy ul. Fabrycznej. Sunia ma dużego guza na listwie mlecznej, jest już pod opieką weterynarza. Psina jest spokojna i łagodna. W stosunku do człowieka jest przyjaźnie nastawiona i to już od pierwszego spotkania. Bliskość opiekuna sprawia, że Duma czuje się bezpiecznie i pewnie. Suczka umie chodzić na smyczy, jest posłuszna i bardzo grzeczna.