Imię: Dusia
Ur. 08.10.2021r
Wielkość: mała

Dusia czeka na wirtualnego opiekuna!

Dusia to brązowa psinka odebrana interwencyjnie wraz z rodzeństwem z terenu gminy Otwock. To energiczne i żywiołowe pieski. Są otwarte, bardzo przyjacielskie i odważne przy zawieraniu nowych znajomości. Przebywanie blisko człowieka daje im wiele radości i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbiają zabawy oraz drobne psie psoty i figle. Psiaczki zapowiadają się na średniaczki. Marzą o nowych, bezpiecznych domkach, w których poczują się szczęśliwe i kochane.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.