Imię: Dżak
Ur.: 2010
Wielkość: duży
Waga: ok. 40 kg

Dżak czeka na wirtualnego opiekuna!

Dżak to starszy owczarek oddany do schroniska przez właściciela, który nie mógł się już nim opiekować. Pies jest bardzo smutny i trochę zdezorientowany. Nie wie co się stało, że jednego dnia stracił swój dom i swojego człowieka. W stosunku do nowo poznanych osób jest spokojny i łagodny, jednak nie zabiega szczególnie o względy opiekuna. Dżak umie chodzić na smyczy, choć trochę ciągnie. Mamy nadzieję, że ktoś z wielkim sercem podaruje mu domek, gdzie będzie mógł spędzić jesień swojego życia otoczony troską i miłością.