Imię: Echo
Ur.: 2012
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Echo czeka na wirtualnego opiekuna!

Echo to mały, długowłosy psiak który trafił do schroniska w towarzystwie brązowej suczki z powodu choroby ich właściciela. Niestety pieski nie wrócą już do poprzedniego domku , bo nikt z rodziny właściciela nie chciał się nimi zaopiekować . Piesek był początkowo bardzo onieśmielony i przestraszony sytuacją w jakiej się znalazł. Dopiero po kilku dniach zaczął wychodzić z budy i powolutku otwiera się na kontakt z opiekunem. Mamy nadzieję, że Echo potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby w pełni nam zaufał i zaczął z radością zawierać nowe znajomości. Niestety piesek nie umie chodzić na smyczy. Kto pokocha nieśmiałego psiaczka o niebanalnej urodzie i podaruje mu domek na zawsze ?