Imię: Edi
Ur. 2012
Wielkość: średni
Waga: ok.12 kg

Edi czeka na wirtualnego opiekuna!

Edi do schroniska trafił razem ze swoim kolegą Dyzmą. Pieski straciły swój dom. Edi jest sympatycznym i wesołym psiakiem. Potrzebuje jednak kilku chwil aby poczuć się pewnie w nowym otoczeniu i w obecności nieznanych osób. W raz z upływem czasu Edi coraz śmielej domaga się głaskania i chce być jak najbliżej człowieka. Niestety Edi nie zna smyczy i troszkę przeraża go już sam jej widok, ale to tylko kwestia czasu i cierpliwości gdy psiak przełamie swój lęk. Edi najchętniej znalazłby domek razem z Dyzmą, z którym jest bardzo zżyty.