Imię: Edzio
Ur.: 2018 r
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Edzio czeka na wirtualnego opiekuna!

Edzio to niewielki psiak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Trafił do schroniska ze starymi ranami prawdopodobnie po pogryzieniu. Przebywa już pod opieką weterynarza. Psiak jest bardzo zestresowany i onieśmielony nieznanym otoczeniem. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów. Na chwilę obecną Edzio nie wykazuje chęci do zawierania bliższych znajomości z człowiekiem. Piesek nie umie również chodzić na smyczy.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Dane kontaktowe do opiekunów: 795-845-242