Imię: Ekierka
Ur.: 03.06.2022 r
Wielkość: mała
Waga: ok. 4,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Arek M.

Ekierka to malutka, szorstkowłosa dziewczynka znaleziona na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. W pierwszej chwili suczka jest zdezorientowana w nieznanym środowisku. Po zapoznaniu z opiekunami nabiera pewności siebie i pokazuje swoją przyjacielską naturę. Lubi się przytulać a będąc blisko człowieka czuje się bezpiecznie. Śmiało i z ciekawością zwiedza zakamarki nowego otoczenia. Kto pokocha sympatyczną dziecinkę?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Dane kontaktowe do opiekunów: 795-845-242