Imię: Ekwador
Ur.: 03.2020r
Wielkość: średni
Waga: 12,50 kg

Ekwador czeka na wirtualnego opiekuna!

Ekwador to długowłosy młodziak znaleziony na terenie gminy Wieliszew. Trafił do schroniska bardzo zakleszczony i przebywa pod opieką weterynarza. Jest bardzo otwartym psiakiem szybko nawiązującym nowe znajomości. Najchętniej nie opuszczałby swojego opiekuna na krok. Widać, że lubi towarzystwo człowieka a głaskanie i pieszczoty dają mu wiele przyjemności i radości. To grzeczny i spokojny piesek. Ekwador ładnie potrafi chodzić na smyczy. Psiaczek szuka wspaniałego domku, w którym zostanie otoczony miłością i poczuje się bezpiecznie.