Imię: Elbrus
Ur.: 2017r
Wielkość: duży
Waga: ok. 35 kg

Elbrus czeka na wirtualnego opiekuna!

Elbrus to długowłosy owczarek znaleziony na terenie gminy Krasne. Piesek trafił do schroniska zaniedbany z bardzo skołtunioną sierścią. Jest troszkę niepewny i zdezorientowany ale życzliwie nastawiony do człowieka. Nie specjalnie zabiega o uwagę, widać jednak, że drobne głaski dają mu przyjemność . Elbrus ładnie potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Psiak marzy o kochającym domku, w którym będzie szczęśliwy i bezpieczny.