Imię: Elfik
Ur. 30.05.2018
Wielkość: mała
Waga: 2, 35 kg

Elfik czeka na wirtualnego opiekuna!

Elfik to śliczny czarny szczeniaczek, który trafił do nas wraz z dwójką rodzeństwa z gminy Otwock. Jest odrobinę nieśmiały w pierwszym kontakcie, jednak po chwili z zaciekawieniem nadstawia się do przytulania i głaskania. Nie znamy jego rodziców, jednak zapowiada się na pieska średniej wielkości. Szukamy dla Elfika dobrego domku i opiekunów, którzy otoczą go miłością i wsparciem, na jakie zasługuje. Psiaczek na pewno odwdzięczy się bezgraniczną miłością i oddaniem.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.

Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.