Imię: Elipsa
Ur.: 01.2021 r
Wielkość: średnia
Waga: 13,20 kg

Elipsa czeka na wirtualnego opiekuna!

Elipsa to wilczasta suczka znaleziona w towarzystwie brata na terenie Miasta Sochaczew. Suczka jest zdezorientowana i nie czuje się pewnie w schroniskowych warunkach. Potrzebuje czasu na poznanie otoczenia i zaufanie w pełni człowiekowi. Jest delikatną i nieśmiałą dziewczynką. Kiedy już pozna opiekuna pozwala na delikatne głaski i pieszczoty. Niestety Elipsa nie potrafi chodzić na smyczy. Psinka tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?