Imię: Elza
Ur.: 2020
Wielkość: mała

Elza czeka na wirtualnego opiekuna!

Elza to nieduża sunia znaleziona w dniu 16.11.2021 na terenie gminy Otwock. Sunia jest bardzo wystraszona i onieśmielona nowym, nieznanym miejscem. Potrzebuje czasu na aklimatyzację i poznanie nowych opiekunów. Elza jest totalnie pozbawiona agresji, więc mamy nadzieję, że szybciutko nam zaufa i otworzy się na bliższe kontakty. Sunia nie umie chodzić na smyczy, widać że nie miała z nią do tej pory styczności. Elza tęskni i czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?