Imię: Elza
Ur.04.2017
Wielkość: duża

Elza czeka na wirtualnego opiekuna!

Elza to młoda, piękna, łagodna, długowłosa suczka, która trafiła do nas z gminy Łomianki. Została znaleziona w pomarańczowej obróżce i obroży przeciwpchelnej. Sunia od pierwszych chwil jest bardzo pozytywnie nastawiona w stosunku do człowieka, garnie się do niego, chętnie się przytula i daje się głaskać. Elza uwielbia pieszczoty, a dotyk i mizianie sprawiają jej ogromną radość. Sunia potrafi chodzić na smyczy, jednak zdarza jej się mocniej pociągnąć. Elza jest także łagodna i przyjaźnie nastawiona w stosunku do innych piesków, tęskni jednak za swoim domkiem.

WŁAŚCICIELU GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.