Imię: Emil
Rasa: europejska
Ur. 2019 r

Wirtualnym opiekunem jest Ania

Emil to śliczny kotek znaleziony razem z innym kotem na terenie gminy Czosnów. Koty zostały porzucone w lesie przez ich właścicielkę. Złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa a Pani została odpowiednio ukarana. Emil początkowo zachowywał rezerwę do nowo poznanych osób. Wystarczyło jednak kilka głasków ze strony opiekuna a kotek zaczął się otwierać. Potrafi ładnie korzystać z kuwety. Kto go pokocha i podaruje wspaniały domek, w którym zapomni o przykrym zdarzeniu i poczuje się szczęśliwy i bezpieczny?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.