Imię: Emir
Ur. 2011r
Wielkość: średni
Waga: 29,40 kg

Emir czeka na wirtualnego opiekuna!

Emir to średni trikolorek w typie beagla znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska w dniu 21.05.2020r. po wypadku komunikacyjnym. Wcześniej spędził kilka dni w lecznicy gdzie został objęty opieką weterynarza. Zdiagnozowano u psiaka uraz prawej przedniej łapki. Na szczęście okazało się, że to tylko drobne otarcia i stłuczenia. Piesek już czuje się dobrze. Właścicielka psa została odnaleziona, jednak nie chciała leczyć psa i zrzekła się praw do niego. Emir jest grzeczny, spokojny i nieszczególnie zabiegający o uwagę człowieka. Umie chodzić na smyczy, choć z powodu nadwagi nie jest za bardzo chętny do spacerów. Szukamy dla niego bezpiecznego i spokojnego domku w którym spędzi jesień swojego życia.