Imię: Emir
Rasa: mix beagla
Ur. 2011r
Płeć: samiec
Wielkość: średni
Waga: 29,40 kg

Emir czeka na wirtualnego opiekuna!

Emir to średni trikolorek w typie beagla znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska w dniu 21.05.2020r. po wypadku komunikacyjnym. Wcześniej spędził kilka dni w lecznicy gdzie został objęty opieką weterynarza. Zdiagnozowano u psiaka uraz prawej przedniej łapki. Na szczęście okazało się, że to tylko drobne otarcia i stłuczenia. Piesek już czuje się dobrze. Właścicielka psa została odnaleziona, jednak nie chciała leczyć psa i zrzekła się praw do niego. Emir jest grzeczny, spokojny i nieszczególnie zabiegający o uwagę człowieka. Umie chodzić na smyczy, choć z powodu nadwagi nie jest za bardzo chętny do spacerów. Szukamy dla niego bezpiecznego i spokojnego domku w którym spędzi jesień swojego życia.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl