Imię: Emo
Ur. 2014
Wielkość: średni
Waga: 14,50 kg

Emo czeka na wirtualnego opiekuna!

Emo to przyjazny psiak znaleziony na terenie gminy Wołomin. Piesek jest zaczipowany, ale niestety nie jest zarejestrowany w żadnej bazie. Od pierwszych chwil bardzo otwarty i kontaktowy, w nieznanym otoczeniu czuje się jak u siebie. Jest wesoły i zawsze uśmiechnięty, najszczęśliwszy gdy obok siebie ma człowieka. Uwielbia głaski i przytulanki. Emo umie chodzić na smyczy. Do innych psiaków jest przyjaźnie nastawiony.
Piesek został znaleziony w czarnych szelkach widocznych na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?