Imię: Enigma
Ur. 2012
Wielkość: duża

Enigma czeka na wirtualnego opiekuna!

Enigma to duża suczka znaleziona na terenie gminy Błonie. Jest bardzo spokojna i łagodna. Przyjaźnie nastawiona do człowieka i to już od pierwszego wejrzenia. Lubi być głaskana i przytulana. Na smyczy radzi sobie bardzo dobrze, jest wpatrzona w człowieka i bardzo grzeczna. Jeszcze nie wiemy jaki Enigma ma stosunek do innych psiaków, będziemy to dopiero sprawdzać. Suczka ma kłopoty skórne, jest już pod opieką weterynarza.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?