Imię: Enja
Ur. 02.2019
Wielkość: średnia

Enja czeka na wirtualnego opiekuna!

Enja to młodziutka, długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Psinka została prawdopodobnie wyrzucona w lasku przy drodze. Miała tam brudną szmatę na której leżała i od której nie chciała odejść. Jednak mamy nadzieję, że się mylimy i suczki ktoś szuka. Enja jest troszkę onieśmielona nowym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Jednak od pierwszej chwili lgnie do człowieka, szuka w nim oparcia i dopiero z opiekunem przy boku odważniej zwiedza okolicę. Sunia lubi nadstawić łepek do głaskania i szyjkę do drapania. Na smyczy radzi sobie dobrze, jest wpatrzona w opiekuna i bardzo posłuszna. Enja została znaleziona w czerwonej, skórzanej obroży dość mocno zniszczonej. Suńka trafiła do schroniska w trakcie cieczki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?