Imię: Enja
Rasa: mix
Ur. 02.2019
Płeć: samica
Wielkość: średnia
Waga: 18 kg

Enja czeka na wirtualnego opiekuna!

Enja to młodziutka, długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Psinka została prawdopodobnie wyrzucona w lasku przy drodze. Miała tam brudną szmatę na której leżała i od której nie chciała odejść. Jednak mamy nadzieję, że się mylimy i suczki ktoś szuka. Enja jest troszkę onieśmielona nowym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie. Jednak od pierwszej chwili lgnie do człowieka, szuka w nim oparcia i dopiero z opiekunem przy boku odważniej zwiedza okolicę. Sunia lubi nadstawić łepek do głaskania i szyjkę do drapania. Na smyczy radzi sobie dobrze, jest wpatrzona w opiekuna i bardzo posłuszna. Enja została znaleziona w czerwonej, skórzanej obroży dość mocno zniszczonej. Suńka trafiła do schroniska w trakcie cieczki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl