Imię: Enola
Rasa: europejska
Ur. 04.2021 r

Wirtualnym opiekunem jest Ilona

Enola to buro – biała koteczka znaleziona na terenie gminy Czosnów. Trafiła do schroniska ze starym złamaniem prawej przedniej łapki. Staramy się uratować łapkę aby kotka wróciła do pełnej sprawności ale rokowania są ostrożne. Enola jest mega przytulaśną kicią i bardzo chętnie nadstawia główkę czekając na drapanko. Najbezpieczniej czuje się będąc blisko człowieka a swoją radość okazuje delikatnym mruczeniem. Kotka potrafi ładnie korzystać z kuwety.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.