Imię: Ergo
Ur.: 2019
Wielkość: średni

Ergo czeka na wirtualnego opiekuna!

Ergo to piesek znaleziony na terenie gminy Zambrów. Psiak jest onieśmielony nieznanym otoczeniem i nie czuje się w nim pewnie . Musimy dać mu czas na poznanie miejsca i nowych opiekunów. Ergo jest spokojny i łagodny, nie ma w nim nawet cienia agresji. Widać , że bardzo chciałby nawiązać bliższą znajomość z człowiekiem. Mamy nadzieję, że uda mu się szybko pokonać lęki. Piesek ma kłopoty z chodzeniem na smyczy, ale to pewnie też wynik stresu.